Android Service , Servis i programeve te telefon..

Shitet nga: Muhamet 22 Nën 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Prishtinë
Bejm root per android, si dhe update ne android me te riun..
Gjithashtu merremi me probleme te software * Programit te Androidit dhe Iphone


KI PROBLEM DIQKA ME TELEFON , POT BLLOKON , SPOT PELQEN PROGRAMI , APO EDHE THJESHT JE I INTERESUM ME PAS APLIKACIONE TE NDRYSHME PER NEVOJA PERSONALE
AT'HER THIRR OSE SHKRUJ NVIBER FREE ...Ne e-mail shkruani llojin e telefonit modelin dhe problemin ose aplikacionin qe e doni, mund te kontaktoni edhe ne Viber ne ket numer +37745599963Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim