Iphone XS Silver/bardhe nga Apple Store Manhattan

Shitet nga: Adnan Dje 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

940 EUR   1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone XS
Shiten Iphone XS te posaardhur nga USA me paketim te mbyllur hermetikisht, me fature si deshmi qe jane ble prej Apple Store, Manhattan.
Telefonat jane Unlocked dhe te qertifikuar per perdorim edhe ne Europe
Ngjyrat: vetem Silver(I bardhe)
... SASIA E LIMITUAR...Vetem 1 ka mbetur
Zbritje prej 1200euro ne 940 euro
Kualitet i garantuar nga Apple dhe cmimi me i volitshem per Iphone Xs (te ri) ne Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim