Apple iPhone 16GB 6 ari

Shitet nga: Michael 12 Shk 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Unë jam duke ofruar iPhone 6 16GB, të gjitha ngjyrat në një shitje zbritje.
gjithë telefonat janë të reja dhe të mbyllur.

ari, argjendi dhe hapësirë Colors gri në dispozicion.

blej 2 copa të iPhone 6 dhe për të shpëtuar 10% zbritje

Telefonat vijnë brenda kuti e tyre origjinale me te gjitha pajisje, me 1 vit garanci Apple.

email direkt për më shumë pyetje në lidhje me blerjen.

SKYPE: - wirelessmodels1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim