BlackBerry 9800 vetem 30 EURO !!

Shitet nga: Albatrit 14 Shk 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet BlackBerry 9800 ,
Touch Screen , dhe me Tastier.,
WIFI ,
Kamer 5 mega pixel auto focus

Cmimi i Padiskutushum 30 Euro

Bej Ndrrim me Biciklet ( Nuk shtoj pare ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim