BlackBerry

Shitet nga: Egzon 28 Shk 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
shes telefonin urgjent per arsyeje te rendsishme telefoni esht gjithqka ne rregull i sapo ardhur nga anglia i pa perdorur dhe shum i rii dhe punon me gisht edhe me touch screen pres blers serioz ose edhe ndrroj me iphone 4
me marrveshje...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim