Shes blackberry

Shitet nga: Jeton 26 Shk 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Classic
Shes blackbarry eshe shum i ruajtur dhe shum pak i perdorur munesh me kerku gjera me an te zerit dhe ka wi-fi.por vetum gjysma e tastatures nuk i punon mund te riparohet dhe nuk pergjohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim