BlackBerry Playbook, 32 gb, 4G LTE

Shitet nga: Genc Berisha 28 Jan 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: PlayBook
Shitet tableti BlackBerry Playbook, 32 gb, 4G LTE, si i ri, me pakete, me adapter origjinal dhe me nje mrojtese te veten.

Per me shume dhe performanca : http://www.amazon.com/Blackberry-Playbook-7-Inch-Tablet-32GB/dp/B004UL34VW/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1453903949&sr=8-3&keywords=blackberry+playbook

Kush eshte i interesuar : 044428426
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim