BLACKBERRY Q10 I RI I BARDH 1 JAV I PERDORT

Shitet nga: Bb 13 Sht 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Q10
BLACKBERRY Q10 FULL UNLOCK HALE ESHT ME KESE I RI GANC PA ASNI GRITH NGJYRA E BARDH . TEL ESHT ANDROID DHE I PUNOJN KREJT APLIKACIONET VIBER ETJ. 2GB RAM 16GB MEMORY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim