Blackberry Q10 si I ri ne kuti

Shitet nga: naim 05 Tet 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Q10
Shitet blackberry q10 I ardhur nga Canada si I ri ne kuti te veten me garancion 6 muaj, telefoni eshte ne gjendje perfekte eshte ngjyr e zez para dhe prapa carbon, posedon mbrojtesa te veten origjinale e Bler ne Canada, Tele eshte me OS te veten por bene edhe me android, per Tele jap garancion 6 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim