Blackberry q10 ne kuti si I ri

Shitet nga: naim 03 Sht 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Q10
Shitet blackberry q10 me kuti te vetene tel ka ardh prej canada dhe eshte pothuajse I ri, eshte ngjyr e zez para dhe prapa eshte carbon, tel. Eshte full onlluck dhe eshte 4G, tel eshte extra I mire dhe me garancion...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim