Blackberry q10 si I ri ne kuti

Shitet nga: Naim 11 Tet 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Q10
Shitet blackberry q10 I ardhur nga Canda si I ri me kuti te veten, tele shte pa asnje grith dhe eshte ngjyr e zez para kurse prapa eshte carbon ka sistemin e vet os-in ma te riun por mund te behet edhe me android.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim