shitet blackberry q 10

Shitet nga: naim 25 Sht 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Q10
shitet blackberry q10 me kuti te veten , tel eshte pa as nje grrith i ardhur nga canaca ka 2 gb ram 16 gb rom , ngjyra e zez prapa eshte carbon , vjen me kuri te veten dhe me garancion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim