BlackBerry Q5

Shitet nga: Esad 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Q5
Shitet telefoni BlackBerry Q5 i ri me kuti dhe t'gjitha sendet percjellese por me nje defekt t'vogel. Duke tentuar me vendos sim kartelen e kam futur mbrapsht dhe e kam prish vendin. Ajo rregullohet, une veq e kam porosit pjesen ne internet, kushtoj €5. Kur vjen vetem duhet te hapet telefoni dhe ti ndrrohet pjesa (ne youtube ka video se si behet ajo). Telefoni dhezet dhe punon pa problem, vetem se nuk mund te behen thirrjet.
Kontakt me viber +37745675612
Qmimi shum pak diskutabil.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim