Shitet blackberry q5 I bardh I ri

Shitet nga: Naim 06 Pri 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Q5
Shitet blackberry q5 I bardh I ri me te gjitha pajisjet e veta, tel eshte hapur Vetem sa per Tu testuar dhe shikur Brenda dhe nuk eshte I per dorur as nje dit tel ka 2 gd ram 8 gb rom dual core cpu ka ndegjueset e veta original adpateri kabllo etje, tel ka ardh nga Canada.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim