shitet blackberry q5 I ri ne kuti I bardh

Shitet nga: nr 14 Mar 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Q5
Shitet blackberry q5 I bardh I ri me kuti I hapur Vetem per tu shikuar, blackberry ka core 2 duo cpu 2 gb ram 8 gb rom. Eshte Shum I shpejt ka verzionin me te ri 10.3 Os te vetin dhe eshte Shum I buku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim