Blackberry z30

Shitet nga: Shpati 07 Sht 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR   280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Z30
Shes blackberry z30 ne gjendje shum te mire shum I ruajtun dhe me qmim shum te mire , Nr kontati 045422227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim