Blackberry Porsche Desing P 9981

Shitet nga: asllan 11 Mar 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Blackberry Porsche Desing P 9981 ne gjendje te mir teknike dhe optike full unlock
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim