Blackberry z10 stl002 4G LTE

Shitet nga: Naim 04 Gsh 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet blackberry z10 white stl002 4G LTlacE ne gjendje shum te mire teknike dhe me kuti te veten dhe me te gjitha pajisjet e veta percjellese , tel eshte me version te ri dhe ka mundesi te behet update qfo version paraprak qe e leshon OS blackberry, njeashtu mund te perdoret edhe me android , telefoni ka 2gb ram 16 gb rom up 64 gb dhe ka cpu dual core , tel ka edhe nje fotroll te lekuures origjinale e bler 50 euro me tel se bashku .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim