Blackberry

Shitet nga: Htc ndrrim i mundshem 02 Pri 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes htc dhe ndrroj me blackberry ose me nal telefon tjeter qe mkonvenon mundeni me kontaktu nviber nkete numer..qmimi i pa diskutueshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim