Blej iPhone 5 16gb te bllokuar

Shitet nga: Iphone 22 Pri 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Blej iphone 5 te bllokuar me iCloud apo me Operater te ndryshem
Cmimi sipas marrveshjes

Kontakt ne email dhe viber
+38649482845
iphone plus 6 5s 5c 5 4s 4 3 galaxy S6 s5 s4 s3 s2 sony htc one M7 m8 m9 Note
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim