Blej iPhone ipad me icloud,paguaj kesh dhe mire!

Shitet nga: Edi 05 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej te gjitha llojet e iphonit ipadit me code ose me icloud paguaj mire !
blej te thyer te krisur apo vetem pllakate paisjeve.
Kontakto ne Viber 24h ne dite 7 ditet e javes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim