Blejm telefona defekt qe ndreqen si dhe telefona..

Shitet nga: the mobile store 19 Pri 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
blej telefona qe sjon defekt te perdorur iphone samsung etje
kontakt me email per arsyje se sjom ne ks
gjat dergimit te email dergoni foto te telefonit nr kontaktus te juajin si dhe qmim e fundit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim