Boksa

Shitet nga: Olti 28 Mar 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Boksa të ardhura nga Pakistani.Ngjyrat; E kuqe , E kalter , dhe të zezë. boksat janë numër 12 Oz dhe me numra me te larta.Dhe jan origjinal.Boksat vin edhe me qantën e vet.
Mund te kontaktoni edhe ne viber; +377 45 633 378
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim