Degjuse shume te vogla per kopjim ne test

Shitet nga: Joni 14 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten degjuset te cilat jane shume te vogla 1mm dhe qe nuk kan shance te shihen ne vesh
Ato nxirren nga veshi me magnet dhe jane shume efikase si menyre e kopjimit neper teste e provime te ndryshme
Kualiteti i zerit eshte shume i mire dhe lidhet me telefon mobil android dhe Iphone.
Punon me dy bateri nga 9V, njera per mikrofonin dhe tjetra per degjimin.

Pajisje shume shumeee e qelluar me nje qmim shume te volitshem prej 40 Euro

Me kontaktoni ne numrin e tel. 049/511-521
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim