Dy iphone 4 dhe 4s

Shitet nga: Burhan 22 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Shess dy iphone
Iphon 4 eshtee 32gb me kod
Poashtu edhe 4s 16gb
Per ma shumm informata kontaktoni ne 045 645 975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim