Goma per vetura mundesi nderrimi me telefona

Shitet nga: mergim 06 Mar 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Posedoj te gjitha llojet e gomave per automjete jan te markave Mishellin Dounllop Kontinental Pirelli te ardhura nga Zvicrra te perdorura por jan thuajse te reja kemi goma per dimer dhe ver mundesi nderrimi me telefona

iphone , 4 4s 5
Samsung s3 s4

Mund te kontaktoni edhe me viber +377 45 607 183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim