Griffin iPhone/iPod lidhet me AUX-IN me CD playe..

Shitet nga: Vullnet 08 Qer 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Degjo muzik direkt nga iPhoni ose iPodi permes AUX-IN ne gjitha llojet e veturave te cilat kan fabrikisht Aux-In por qe ju mungon MP3-shi, gjithashtu ka komanden qe montohet ne timon dhe komanon muziken me Wirelless.

eshte e prodhimit Griffin, prodhuesi me i specializuar per paisje te ndryshme qe i dedikohen prodhimeve te iPhone/iPod dhe iPad.

Posedoj edhe nje ipod clasic me kapacitet 2GB, origjinal

komplet me iPod shitet 30 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim