HTC HD7

Shitet nga: egzon 20 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   95 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet HTC HD7 ne gjendje shum te mire dhe shum i rujtun, HTC ka memorje 16gb, procesor 1gh, sistemi windows, kamere 5.0 mp, per informata me te hollsishme kontaktoni ne nr. 045/569-096.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim