HTC M7 32GB BEJ EDHE NDRIM FLM U SHIT

Shitet nga: Gzim 01 Mar 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet HTC M7 32GB shum i ruajtur.Shum pak i perdorur i ardhur nga jasht para 3muajve pa asnje defekt eshte origjinal.Bej ndrrim me IPHONE 5s dhe LG G3 samsung s5
Performace:
Color: White
Resolution: 1080 x 1920 pixels
Protection: Corning Gorilla Glass 2
Size: 4.7 inches
Quad-core 1.7 GHz Krait 300
Memory: 32 GB, 2 GB RAM

Cmimi:240euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim