HTC ONE M7 4G 16 GB

Shitet nga: Hikmet 11 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes HTC ONE M7 FreeSim, Model Europian , 4G, 16 GB Memory

Telefoni eshte ne gjendje te rregullt, nuk ka ndonje demtim/gervishtje ne ekran ose mbrapa.

Telefoni eshte importuar i ri nga Gjermania dhe i posedon te gjitha dokumentacionet si dhe pakteimin real. Fotot jane reale.

Nderrimi i mundshem vetem me HTC ONE M8 dhe nexus 5 i ri.

Mund te me kontaktoni edhe ne Viber ne +38643300316.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim