HTC ONE M7

Shitet nga: Armend 08 Mar 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet HTC One M7 32GB

i ruajtur dhe ne gjendje shume te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim