HTC ONE M8 silver i ri me pakete

Shitet nga: Artan 04 Maj 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

375 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Htc One M8 ,16GB LTE 4G i ri me paisjet e veta origjinale.Fotografite jane origjinale te HTC-se.
Mund te kontaktoni vetem ne Viber dhe whatsapp:+37745531457
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim