HTC One M7

Shitet nga: Durim 17 Mar 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Htc One M7 vetem ekranin e ka te krist, po shum mir pubon, e nje vit punoj ne kete gjendje, dhe ska as nje problem. Kur osht dhez nuk vrehet qe osht i krist xhami.
32 GB, quad core.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim