HTC One Mini 2 M8 16GB i Ri Sony Xperia Z 16GB n..

Shitet nga: Sim 13 Shk 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

329 EUR

Komuna: Prishtinë
__ HTC One Mini 2 M8 16GB Silber i Ri 329€
__ Çmimi pak i diskutuar !!

__ Betriebssystem Android 4.4.2
__ Display: Typ LCD
__ Processori 1.200 MHz
__ Processori Qualcomm MSM8226 Snapdragon 400
__ Processori-Kern 4 Kern
__ Bluetooth 4.0
__ Display : Zgjidhje 720 x 1280 Pixel
__ Display: Diagonal 4,5 Zoll
__ Display: Pixel 327 ppi
__ Kamera: Blitctyp LED-Blitz
__ Trashësia 11 mm
__ Pesha 137 Gramm
__ Camcorder-Zgjidhje 1.080 x 1.920 Pixel
__ Kamera: 13.2 Megapixel
__ Lartësia x Gjerësia 137 x 65
__Bateria: Kapaciteti 2.100 mAh
__LTE 800, 1.800, 2.600 MHz__ Sony Xperia Z 16GB si i Ri 199€ i mbrojtur (resistent) nga Uji !!

__ Display: Typ LCD
__Processor Qualcomm APQ8064 , MDM9215M
__ Processori - Takt 1 .500 MHz
__ Processor-Kern 4 Kern 
__ Bluetooth 4.0
__ Display - Zgjidhje 1080 x 1920 Pixel
__ Android 4.4.2
__ Display:Diagonal 5,0 Zoll
__Display:Pixel 445 ppi 
__ Kamera:Blitctyp LED - Blitz 
__Trashësia 8mm
__ Pesha 147Gramm
__ Camcorder- Zgjidhje 1.080 x 1.920 Pixel
__Kamera 12,8 Megapixel
__ Lartësia - Gjerësia 139 x 72 mm
__Bateri:Kapaciteti 2.330 mAh
__ LTE. __Mundeni me Pyet dhe Porosit gjdo llojë të Smartphone Modele të Reja dhe pakë më të vjetra të Ri dhe të Perdorur Nga Austria !!__ Për me shumë Smartphone të Lirë në FB bëje Kopie ketë Link : https://m.facebook.com/simshop.mobilsim?ref=bookmark


__ Në Kosovë : 045624423 ose WhatsApp dhe Viber


__ Ju lutem të me kontaktoni në :
Viber ose WhatsApp. : 004369910874944 Austri !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim