HTC one M8

Shitet nga: Bekim 24 Pri 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes HTC one M8 ngjyr hiri esht i ardhur nga Austria dhe ben me te gjitha kartelat esht ne gjendje te rregullt perpara ka dhe folin e ngjitne pres bleres serioz mund te kontaktoni ne numer te telefonit 049208716
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim