HTC

Shitet nga: Besi 20 Shk 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prishtinë
HTC Windows Phone 8X (Windows 8.1.1)
Network Teknologji: 4G dhe 3G
Memory:16 Gb
Kamera: 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, Secondary: 2.1 MP, 1080p
Adapter + Glass + Degjuese (Beat's speaker)
Shume i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim