Htc 8x

Shitet nga: Htc 8x 17 Dhj 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: HTC
Modeli: 8XT
Shes dhe ndroj htc 8x windows phone vendi per kartel defekt tjera senet i punojn per me shum info mundeni nviber me kontaktu...ka 7 copa folie dhe mbrojtsen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim