Htc g2

Shitet nga: Fatjon 11 Tet 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: HTC
Modeli: Desire
Shes htc g2 mobile 1 vjet i perdorur ne gjendje te rregullte nuk posedon memory card dhe kamer perpara osht i rujtun ska grritha per me shume informata telefononi. Ne numrin e telefonit 044 355 468
Qmimi shume i arsyeshem 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim