Htc sensation z710e price

Shitet nga: Sara 30 Dhj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: HTC
Modeli: Sensation
Shes telefon Htc sensation z710e price. Eshte pak i perdorur dhe eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim