HUAWEI

Shitet nga: argjend 15 Jan 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonin HUAWEI telefoni osht ne gjendje shum te mir
ka dy camera para dhe prapa
Mund te instalohen;facebook,meseenger,viber,whatsap si dhe loja te ndryshme telefoni osht shum pak i perdorur qimi fiks pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim