Htc 8x-->blackberry samsung s2 nokia

Shitet nga: Shitet dhe nderrohet htc 8x gjam i krist 21 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
E shes htx 8x shum i shpejt po touchscreen i krisur mundeni me pa ne foto edhe mundeni me kontaktu ne viber per me shum info....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim