Htc 8x

Shitet nga: Htc 8x touchi i krist ndrrim dhe shes 20 Pri 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
E shes htx 8x shum i shpejt po touchscreen i krisur mundeni me pa ne foto edhe mundeni me kontaktu ne viber per me shum info....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim