Htc One M8 Gold

Shitet nga: Arber 01 Pri 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prishtinë
Ne gjendje shume te mire shum pak i perdorur me vjen me garancion dhe paisjet percjellse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim