Htc desire a8181

Shitet nga: Privat 16 Shk 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes htc desire a8181 ne gjendje shum te mire.Telefoni punon shum mir dhe shpejt dhe ka kamer 5MP.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim