Htc desire a8181

Shitet nga: Privat 20 Shk 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes htc desire a8181,Telefoni punon shpejt dhe eshte ne gjendje shum te mir,Kamera 5MP.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim