Htc desire a8181

Shitet nga: Privat 21 Shk 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes htc desire a8181.Telefoni ne gjendje shum te mir dhe punon shpejt.Kamera 5MP.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim