Htc one m8

Shitet nga: qendrim 19 Pri 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Prishtinë
htc one m8 eshte ne paket e kam fituar ne ipko dhe dua ta shes..mund te me kontaktoni edhe ne viber..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim