Htc

Shitet nga: Htc 01 Pri 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dhe nderroj htc desire c me blackberry ... Telefoni punon shum mir e shes se nuk mduhet mundeni me kontaktu ne viber qmimi i padiskutueshem per ma lir mos thir hiq sms nuk kthej...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim