Htc

Shitet nga: Htc 03 Pri 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dhe nderroj htc desire c me blackberry nokia samsung eshte ne gjendje te rregullt mundeni me kontaktu ne viber ne kete numer qmimi i padiskutueshem....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim