Huawei Ascend G510

Shitet nga: ... 26 Pri 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonin qe eshte perdorur vetem 1 muaj, eshte ne gjendje perfekte dhe pranon gjdo kartel te kosoves dmth eshte full unlock, eshte i pademtuar dhe punon shum shpejt, eshte me sistem operativ Android, dhe vjen me te gjitha paisjet e telefonit, ky telefon mka ardh prej gjermonis dhe shitet per arsye mosperdorimi, per detaje kliko linkun http://www.amazon.de/Huawei-Smartphone-Touchscreen-Megapixel-Interner-schwarz/dp/B00B5LQDA4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1429370616&sr=8-1&keywords=huawei+ascend+g510
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim